Analfabētisms domē turpinās!

Sveicināti novadnieki.

Iespējams, ka karstums atstāj savu iespaidu un tas veicina dažādu cilvēku reakciju.     Citam tas ir pamudinājums atpūtai, citam – pierādīt sevi. Taču ir izņēmumi! Tie ieņem augstākos amatus Alojas novada domē! Acīmredzot, novadā visas problēmas ir beigušās, lai tagad varētu ar visiem spēkiem pievērsties ārkārtīgi izsmalcinātajai izmeklēšanai un savu līdzskrējēju pulciņa saliedēšanai ar sadomātu informāciju un sazvērestības teorijām. Pēc kā es to spriežu? Pēc kārtējā dokumenta, kurš radīts, lai parādītu, kuram krāniņš garāks!  Dokuments paģēr no domes dokumentu vadības sistēmas uzturētāja iesniegt domei informāciju, kurš, kad, cikos un ko ir darījis ar vienu domes dokumentu, kas ir nosūtīts kā atbilde iedzīvotājam uz viņa jautājumiem. Par šo dokumentu iepriekšējā bloga ierakstā jau  pieminēju, ka es –  jā! jā! Bārda un Rāceni!, es kā deputāts, kuram IR tiesības, kuras noteiktas likumos, iepazīties ar visiem dokumentiem, kuri ir domē un izmantot tos savā deputāta darbā, esmu šo dokumentu skatījis, lasījis un izmantojis. Esmu ievērojis visus likumdošanas aktus, kas paredz personas datu aizsardzību un apzinos savas tiesības.  Ikviena abu domes likumdošanas analfabētu rīcība, kas tā vai citādi aizskars manu un arī citu deputātu tiesības iegūt un strādāt ar domes informāciju – tiks pavērsta pret jums pašiem. Sāciet strādāt iedzīvotājiem!

    Ar mani sazinājās arī pats vēstules saņēmējs, kurš bija sašutis gan par vēstules saturu, gan augstprātīgajām atbildēm uz viņu interesējošiem jautājumiem.

   Mani joprojām interesē viens jautājums, uz kuru vēl līdz šim neesam saņēmuši atbildi. B. Siktāres izmisīga bļaustīšanās domes gaitenī un histēriskais iesniegums, kas bija pamats apvainojumam man un D. Vilnei, ka dome slēpj informāciju, šobrīd, kad pie varas ir kristālskaidrie un godīgie vadītāji, nav radis tālāku virzību. Joprojām neviens deputāts nevar redzēt, kurš cilvēks ir izteicis vēlmi pieteikties darbā domē. Nevar iepazīties ar CV, ar citiem personas dokumentiem? Tas taču bija galvenais Siktāres pārmetums man un D. Vilnei!? Nu pareizi – spēkā taču stājusies jaunā personas datu regula! Vai ne?! Bet noteikumi jau bija spēkā arī pirms tam, ka trešās personas, kuras šajā gadījumā ir arī deputāti, NEDRĪKST iepazīties ar personas sensitīvajiem datiem, pirms speciāli nozīmēta komisija nav izvērtējusi pretendentus un nav pieņemts lēmums par konkrētā kandidāta apstiprināšanu amatā. Šis skaidrojums B.Siktārei bija par sarežģītu.  Diemžēl, te nu izpaužas divkosība un īstā daba, kāpēc tik ļoti vajag to varu. Tagad visa informācija brīvi noplūst vajadzīgajiem cilvēkiem, ir par ko runāt virtuvēs un krogos. Cilvēki, kuri vēlētos pieteikties darbā, šobrīd savu soli stingri pārdomā. Neviens nevēlas, ka viņa datus vazā pa pasauli.

Lai visiem jauks karstais vasaras laiks!

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.