Beidzot tas ir noticis!

Labdien visapkārt!

Jā, tas tiešām tā ir! Pamodušies vissirdsšķīstākie un vispareizākie, viszinošakie, visnodokļusmaksājošākie un citi visvisvis… Šodien ģīmjugrāmata tiek aplaimota ar atklāsmēm no deputātes, kura vēlējās nest mieru novadam, saticību un rosīgu attīstību. Es no sirds priecājos, ka nu neesmu viens, kam gribās notiekošo aprakstīt. Esmu par to, ka viedokļiem ir jābūt. Tikai, pirms tos paust, varbūt tomēr paudējiem der arī tuvāk iepazīties ne tikai ar  baumām vai pašu murgojumiem, bet gan ar dokumentiem, kas visiem deputātiem pieejami.

Vispirms! Ne Ingai Mauriņai – Kaļvai , ne kādam citam nav dotas tiesības apšaubīt KPV LV deputāta Ivara Ulmja godaprātu un atbildību vēlētāju priekšā. Pirms izteikt savas pārdomas šajā sakarā – vispirms vajag noskaidrot faktus! Taču fakti nav šo spriedelētāju stiprā puse!

Un tātad! Par plaši aprakstītājām tikšanās reizēm, kuras rosināja LZS pirms domes vadības vēlēšanām. Ja cilvēki nāk uz sarunām un vēlas kaut kādu kompromisu – tad taču tādu cenšas rast?! Nu vismaz tā kā būtu pieņemts. Bet, ja pirmajā tikšanās reizē ievadvārdos V. Bārda paziņo, ka, principā, LZS un NA ir vinnējuši vēlēšanās un viņiem pienākas ja ne pirmais tad vismaz vietnieka krēsls – vai tas ir kompromisa meklēšanas veids? Ja tiek paziņots, ka viņu prioritāte ir baseins un pārējo partiju priekšvēlēšanu solījumi viņus pat īsti neinteresē?! Tas ir kompromisa meklējums? Iespējams, ka tā ir LZS un NA izpratne par kompromisu. Taču demokrātiju neviens nav atcēlis. Vairākumam joprojām tomēr ir lielāka teikšana. Paši kompromisa meklētāji beigās sapinās meistarībā un, kad pietrūka argumentu diskusijai,ķērās klāt jau tīri personīgiem apvainojumiem. Skats atgādināja niķīga bērna uzvedību veikalā, kad nav ticis pie kārotās mantiņas. Varaskāre un ambīcijas spiedās laukā no ikvienas ķermeņa poras. Tā arī abās tikšanās reizēs nesadzirdējām nevienu konstruktīvu priekšlikumu! Ja citu sacītais nebija pa prātam  V. Bārdam – tad tas nebija pieņemams vispār. Līdz ar to, runāt par šo tikšanās lietderību ir nepamatoti.  Nenoliedzams arī fakts, ka savā īsajā uzrunā pirmajā tikšanās reizē es uzsvēru to, ka mums  svarīgs vēlētājiem dotais vārds un mūsu programmu centīsimies izpildīt pēc iespējas lielākā apjomā. Ja tas tagad skaitās kaut kas slikts, tad LZS ultimāts par baseinu – ir labs? Deputātes kundze – jums debess puses sajukušas! Vai arī LZS un NA jau privatizējušas teicienu – Quod licet Iovi, non licet Bovi (kas atļauts Jupiteram, nav atļauts vērsim) ? Pārmetumi Ivaram par to, ka viņš atļāvies pieminēt SALU kā ne vienīgo novada vietu kuru attīstīt un sasaistīt to ar KPV LV pasākumu gaidot vēlēšanu rezultātus tur – ir ….. hm…. pat pietrūka pieklājīgu vārdu! 🙂 Deputātes zināšanai – mēs par savām aktivitātēm SALĀ samaksājām. Tā kā žulti varat izgāzt citur. 🙂

Tie teksti, kas šobrīd virmo ap mani un manu ieņemamo amatu, laikam rodas vai nu skaudības , vai greizsirdības dēļ. Bija laiks, kad šo amatu varēja ieņemt jebkurš – bet gļēvuma, neizlēmības, varaskāres, ambīciju (vajadzīgo pasvītrot) rezultātā – netika pie šī amata.

Par 200 EUR degvielas limitu domes priekšsēdētāja vietniekam. Tā ir ierasta un likumīga prakse, ka pašvaldība nosaka degvielas limitus amatpersonām. Mani tik interesē viens – kāpēc deputātes kundze nepiemin arī otru jautājumu – mobilā telefona limitu 10 EUR? Summa neliekas šokējoša un nevar uzspēlēt uz ļaužu lētticību?! Kā tad tur ir ar to objektīvo informēšanu?

Par automašīnām un GPS. Vecs stāsts un, es pieņemu, ka deputātes kundzes atmiņa nesniedzas tālāk par pāris nedēļām. Kad tika rīkots iepirkums par domes automašīnām, tad to tehniskajās specifikācijās nebija iekļauts GPS sekošanas sistēma. Tā kā  domei bija pozitīva pieredze ar šīm iekārtām un to pielietojumu  – rosināju izpilddirektoru arī jaunās mašīnas ar tām aprīkot. Izpilddirektors piekrita un tās iekļāvām specifikācijās. Liels bija mans pārsteigums – ka mani par to izlamāja, tieši tā – izlamāja! V. Bārda, kurš tobrīd bija domes priekšsēdētājs. Arguments – ko es atļaujoties – bez viņa saskaņošanas būtiski mainīt  mašīnu tehniskās specifikācijas un vispār – viņš uzskata, ka priekšsēdētāja mašīnai GPS nav vajadzīgs – jo tad, lūk , viņš nevarēšot no Rīgas braucot, Alfā iebraukt un nākšoties opozīcijai skaidroties kāpēc tur bijis? Pēc šādiem tekstiem man iestājās šoks! Un joprojām to sajūtu atceros tiklīdz viņš piemin automašīnas un GPS. V.Bārda – jūs bijāt vislielākais pretinieks GPS sistēmas ielikšanai domes mašīnās! Netēlojiet tagad svēto! I. Mauriņai – Kaļvai varu atsvaidzināt atmiņu – jaunās pašvaldības mašīnas VISAS IR aprīkotas ar GPS sistēmu! 

Automašīnas stāvvietas jau arī IR noteiktas un nekas netiek plānots mainīt! Braukāt braukāšanas pēc – tas nav mans darba stils. Negrasos izmatot domes automašīnas tikai tāpēc lai “zīmētos”un tēlotu darbošanos. Pagaidām vēl kājas klausa un savs personīgais auto arī tīri labi kalpo. Negrasos izmantot domes degvielu savā automašīnā un neplānoju domei piestādīt kādus rēķinus par sava auto izmantošanu.

Par izpildvaras un lēmējvaras nodalīšanu – deputātes kundze, ja jums gadījumā nav informācijas par to kā tā notiek, tad pajautājiet, kas šajā virzienā tiek darīts! Nepieņemiet lēmumus nezinot faktus – tas jūs ved purvā!

Man patiešām žēl, ka kompromisa meklēšanas sludinātāji nespēj nolaisties uz zemes un paši paskatīties uz sevi kā un kādā veidā cenšas kompromisu atrast. Kompromiss nav savas mazākuma gribas uzspiešana vairākumam, bet gan pacietīgs un argumentēts pārliecināšanas darbs. Jums tam pietrūkst zināšanu un intelekta. Diemžēl!

Mans pacietības trauks ir pilns un nepieļaušu muļķību un nepamatotu apvainojumu gūzmu pār sevi un saviem domubiedriem no partijas.

Šobrīd domes vadība strādā, būs pārmaiņas izpildvarā un arī šeit nevajadzētu būvēt sazvērestības teorijas. Dzīve rit uz priekšu, cilvēki izdara izvēles un viss kas notiek – notiek uz labu.

Tikai paveiktais apliecinās to, vai solījumi tiek pildīti, vai deputāti pilda savus pienākumus!

Vēlu visiem beidzot sagaidīt vasaru, atvaļinājumā esošajiem – jauku atpūtu, strādājošajiem – patīkamu darbu un lai miers virs zemes! 🙂

Iedvesmas avots – https://www.facebook.com/profile.php?id=100014963055108&fref=nf&pnref=story

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.