Darbības imitācija

Izskatot domes dokumentus ieraudzīju vienu iesniegumu. Tas sagrāva visas manas ilūzijas par to, ka nodibinātā frakcija spēj un vēlas strādāt ar domes dokumentiem. Tā vietā izvēlas pompozus izgājienus ar iesniegumiem, kuru skartais temats jau tiek risināts. Līgums  ir noslēgts un laika grafiks pievienots. Tikai pastāv dažas nopietnas problēmas!

Iesniegums >>>       

 

Noslēgtais līgums  

Pilns teksts – Par Vienošanās nosūtīšanu-dep.kvotas.

Varbūt jautāsiet, par ko “cepiens”?!

Par to, ka deputāti savu prasmju trūkumu vai nezināšanu mēģina piesegt ar iesniegumiem! Tā vietā lai izlasītu pieejamo informāciju, izmanto savas pilnvaras, mākslīgi radot papildus darbu domes administrācijai.

Šobrīd frakcija pasniedz savus panākumus naudas izdabūšanā no Saeimas deputātiem kā milzu uzvaru. Viss ir labi līdz brīdim kad nauda būs jāliek lietā!

Par K.Zāles pieminekli. <<<Pieminekļa liktenis >>>

Šis jautājums tika cilāts ne vienu gadu vien. Ideja ļoti atbalstāma un alojieši pelnījuši pieminekļa atgriešanos Alojā. Šobrīd tas atrodas Medzē. Padomju karavīru brāļu kapos. Taču tik viegli tas nenotiek. Problēma tāda, ka atgūšanai  nepieciešama Krievijas vēstniecības piekrišana un piedāvājums, no domes puses, ar ko aizstāt pieminekli šajos kapos. Faktiski jautājums tika cilāts jau divus gadus atpakaļ. Tāpat kā pieminētais, un arī citi labi nodomi,  nogūla uz tā brīža domes priekšsēdētāja V. Bārdas galda ar apsolījumu – es to izdarīšu! Čiks vien sanāca! Šobrīd frakcijas deputāti aizjūguši ratus priekšā zirgam. Nav ne piekrišanas no Krievijas vēstniecības, ne informācijas par to, ar ko aizstāt pieminekli, ne skaidra plāna kur to likt ! Gribot “pazīmēties” pirms vēlēšanām skāde vien sanākusi. Lai gan līgums parakstīts, man nav ne jausmas kā izpildīt tā nosacījumus!  Gribas tomēr redzēt arī atbildīgo personu rīcību. Dokumentā šie cilvēki ir minēti!

Manuprāt, pirms pieminekli vest mājās, jāzina kur to likt, jāpajautā cilvēkiem viņu viedoklis! Lai sagatavotu vietu , kas būtu cieņpilna un pārdomāta, nepieciešams laiks. Projektēšana, publiskā apspriešana, laukuma iekārtošana nav vienas dienas jautājums. Bet te pēkšņi – bāc! piešķirti 10000 EUR! Pat neinformēja domi par naudas prasīšanas ieceri. Nemaz nerunājot par to, ka ar šiem 10000 EUR ir par maz visu darbu veikšanai. Būs nepieciešami papildus līdzekļi, kuri šobrīd budžetā nav plānoti.

Par AAV paredzētiem līdzekļiem.

Precīzi tas pats stāsts kā ar pieminekli. Nekādas informācijas par naudas prasīšanas mērķi. Ne plānu, ne projektu vai kādu aprēķinu. Viss no pirksta izzīsts! Vai tā saucas saimnieciska rīcība?! Laikam jau tomēr nē! Jo arī šeit diezin vai iztiks bez papildus finansējuma no domes budžeta.

Parasti jau visi priecājas par dāvanām. Šajā gadījumā dāvana lielu prieku nesagādā, jo dāvanas saņēmējam vēl stipri jāpiemaksā, lai pie tās tiktu.

Žēl, ka politiskās ambīcijas tiek apmierinātas spēlējoties ar domes budžeta naudu un cilvēkiem svarīgām lietām.

P.S. Modes kliedziens  – V.Bārdas rosinātās darba grupas! Viņa laikā tās saveidotas štābeļiem. Žēl tikai, ka neviena ( atbilstoši likumiem un nolikumiem) savu darbu nav izbeigušas ar noslēguma ziņojumu vai kādu rezultātu!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.