Deputāta darba līkloči.

Labvakar novadnieki.

   Šodien biju pagodināts piedalīties sapulcē, kuru sasauca J. Rācenis. Tēma – ko darīt ar Alojas katlu māju?

    Pēc šīs sapulces radās daži secinājumi, kurus vēlos  šeit izklāstīt.

  Tikām iepazīstināti ar jauno SIA Saimniekserviss valdes locekli, kuram es novēlu panākumus turpmākajā darbā un censties rīkoties visu Alojas novada iedzīvotāju interesēs! Ceru, ka viņš spēs noturēties pretī spiedienam, kas uz viņu tiks izdarīts, lai daži indivīdi varētu realizēt savas privātās intereses.

   Sapulces gaitā pārliecinājos, ka joprojām turpinās mēģinājumi ar melu un paštaisnuma metodēm atrast iespējamo vainīgo pie tā, ka katlu mājā notiek avārijas. Vienīgais, kurš derēja grēkāža lomai, biju es. Acīmredzot valdošās koalīcijas vienīgais mērķis ir sarīkot linča tiesu, lai varētu nomazgāties balti un pūkaini.  Neizdosies –  jo pietrūkst i prāta, i zināšanu!

    Deputāti tika informēti par to, ka tiks uzstādīts rezerves katls, kurš darbojas uz dīzeļdegvielas, un kuru darbinās avārijas gadījumā.  Jācer, ka šī opcija neaizmidzinās šobrīd nu ļoti aktīvos pozīcijas deputātus un viņi spēs beidzot šo jautājumu novest līdz rezultātam.

   Izskanēja arī visai dīvains jautājums no J. Rāceņa puses par to vai manā esošajā privātajā dzīvē (!!!) ir bijuši darījumi ar SIA Rūpnīca Orions? Es pilnīgi vaļsirdīgi varēju atbildēt, ka ne manā esošajā , ne iepriekšējās dzīvēs nekādu darījumu ar šo kantori nav notikuši. No tā secinu, ka novada domes vadība un daļa deputātu, kuri aktīvi izplata baumas par mani, vadās no savas dzīves uztveres un saprašanas! Pēc viņu domām – jebkurš darījums, kurš notiek ar domes vadības ziņu caur domes finansējumu, noteikti rezultējas ar kukuļa saņemšanu. Man nav citu secinājumu, jo vados pēc tās paranoiskās vēlmes atrast kaut vienu mazāko iemeslu, lai pierādītu to, ka es esmu saņēmis kukuļus. Parasti jau cilvēki par citiem spriež pēc savas saprašanas. Acīmredzot – priekš viņiem šāda darījumu kārtošana  ir norma, ja tik labi tiek izzīmētas iespējamās kukuļdošanas shēmas! Nezinātāji tādas nespētu uzburt.

   Man jau neskaitāmas reizes nākas uzklausīt “tēvišķus padomus” no V.Bārdas par to cik ( fui, fui , fui !!!) ir nepareizi savus kolēģus saukt par analfabētiem.  Tad nu reizi par visām reizēm – iesaku atvērt šo saiti  vai  šo saiti  un kārtīgi iepazīties ar analfabētisma definīciju!  Ceru, ka visi aizvainotie spēs izlasīt definīcijas skaidrojumu līdz pēdējam punktam. Vienmēr esmu uzsvēris, ka dažos jautājumos, diemžēl, izpaužas atsevišķu deputātu analfabētisms jēdziena skaidrojuma otrās daļas kontekstā.  Arī es apzinos, ka esmu analfabēts, pieņemsim, veterinārijas nozarē. Taču es to cenšos neizrādīt un neiesaistīties diskusijā ar speciālistiem. Diemžēl ne vienmēr var sagaidīt abpusēju reakciju.

   Lai gan man bieži nākas uzklausīt pārmetumus, ka izlieku lietas  publiski. Es tomēr uzskatu, ka cilvēki mani ir ievēlējuši domē un sagaida ka paudīšu viedokli visādos veidos. Es no tā nebaidos un esmu gatavs atbildēt par ikvienu uzrakstīto vārdu. Man nav pieņemama problēmu nogludināšana caur – kuš, kuš mēs te parunāsim un visu sakārtosim – veidu. Iedzīvotājiem ir jāzina, kas notiek un ko domā viņu ievēlētais pārstāvis. Daļai ievēlēto deputātu liekas, ka pēc iekļūšanas domē viņi nokļuvuši neaizskaramo un izredzēto kastā. Tas noved pie rezultāta, kuru šobrīd izbaudām domē un arī pieņemto lēmumu kontekstā. Lielas daļas iedzīvotāju intereses vienkārši tiek ignorētas. Pagaidām nekas neliecina, ka kaut kas varētu strauji mainīties!

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.