Domes sēde 26.01.

Šodienas domes sēde rosināja dažas pārdomas.

Iespējams, ka ir kāds skaidrojums katrai mēness fāzei un tas noteikti iespaido arī cilvēka rīcību. Man šķiet, ka, labākā rezultāta meklējumos, vajadzētu pievērsties arī astroloģijas sfērai. Šodienas domes sēde lika par to aizdomāties.

Izbrīnīja ZZS/NA frakcijas vēlme izlikties par labākajiem un vissaimnieciskākajiem. Jo īpaši izcēlās V. Bārda. Jautājumā par SIA “Alojas novada Saimniekserviss” noteiktajiem asenizācijas pakalpojumu izcenojumiem viņš pārmeta domes speciālistiem nesaimniecisku rīcību. Faktiski, darba grupa  izpilddirektora vietnieka A. Krūmiņa vadībā, konstatēja neatbilstību asenizācijas pakalpojumu aprēķināšanā, kas  radīja sadārdzinājumu iedzīvotājiem. Šo nepareizos tarifus 2016. gada pavasarī pats V. Bārda , būdams domes priekšsēdētājs, virzīja deputātiem apstiprināšanai. Lai gan , pēc apstiprināšanas, tika saņemti iedzīvotāju iebildumi par augstajām maksām asenizācijas pakalpojumiem, viņš, kā kapitāldaļu turētājs SIA , nepiegrieza vērību saņemtajām sūdzībām, tādējādi nerūpējoties par izcenojuma pārbaudi un faktiskās situācijas noskaidrošanu. Viņa pārmetumi A. Krūmiņam un D. Vilnei par nesaimnieciskumu, izklausās vairāk kā dīvaini. Nožēlojami, ka priekšvēlēšanu kampaņas vārdā tiek neapmatoti apvainoti darbinieki un speciālisti. Pēc amata zaudēšanas V. Bārda, piesedzoties ar likumā par deputātu statusu noteiktajām, bet viņa neizprastajām normām, joprojām atļaujas dot rīkojumus domes darbiniekiem, pieprasīt informāciju, kas viņam ir pieejama caur dokumentu vadības sistēmu Namejs un budžetēšanas programmu Visvaris. Tas liecina vai nu par zināšanu un prasmju trūkumu, vai nevēlēšanos atrast informāciju.

Bārdas teiktais par nodokļu maksātāju naudas lietderīgu izmantošanu no viņa puses skan vairāk kā amorāli. Pašreiz viņš ir reģistrējies kā bezdarbnieks un saņem pabalstu, kas tiek segts no nodokļu maksātāju naudas. Tā kā aicinu viņu tomēr atrast algotu darbu, lai sniegtu sabiedrībai labumu.

Kā jau rakstīju iepriekšējos bloga ierakstos, visas problēmas, kuru risinājumus ZZS/NA frakcija grib saņemt vēlākais rīt uz pusdienas laiku, nav radušās vakar vai pirms 3 mēnešiem. Tās ir radušās vai nav risinātas “ilggadējā” V. Bārdas domes vadīšanas laikā. Šo problēmu esence ir redzama frakcijas iesniegtajās prioritātēs budžetam.

Par budžetu un naudas lietām būs kādā no drīzajiem bloga ierakstiem. 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.