Jaunie izaicinājumi.

Labvakar visapkārt.

Vēlējos mazliet padalīties iespaidos par notikumiem pēdējās divās nedēļās. Domes darbs pilns izaicinājuma, jo daļa darbinieku devušies atvaļinājumā, citi pārtraukuši darba attiecības ar domi dažādu iemeslu pēc. Taču dzīve turpinās! Pavadīti Alojas pilsētas svētki, kuri bija pārsātināti ar notikumiem. Nākas atzīt, ka pasākumu plānošana vēl joprojām klibo un nāksies pie tā piestrādāt.

Saimnieciskajā ziņā saspringts laiks izpildvarai. Jāveic apjomīgi iepirkumi , kas saistīti gan ar plānoto Alojas skolas remontu, gan citiem nozīmīgiem pasākumiem. Viens no svarīgajiem jautājumiem , kuri šobrīd dienas kārtībā – Puikules muiža un bērnudārzs. Lūkosim rast iespēju uzklausīt visas iesaistītās puses. Vecāku viedoklis būs ļoti svarīgs. 

Alojas bērnudārzā izvēlējāmies jaunu vadītāju. Viņai  doti 3 mēneši savu plānu un ieceru īstenošanai. Ceram uz produktīvu darbu. Svarīgākais uzstādījums – maksimāla uzmanība bērnam!

Šonedēļ uzklausīsim jaunos pretendentus uz Alojas un Braslavas pārvaldnieku amatiem. Vēlamies sadzirdēt un redzēt cilvēkus ar skaidru skatījumu par pārvalžu darbu un novada attīstību kopumā. Pārvaldnieka amats ir nozīmīgs un pretendentiem jāspēj pieslēgties darbam nekavējoties.

Sākts darbs pie nozīmīgiem projektiem, kas skar novada meža platības un Staiceles pilsētas ūdens un kanalizācijas sistēmas. Pagaidām šie darbi ir pašā sākumā bet virzība uz priekšu notiek. Nav aizmirsti arī projekti , kas jau realizējas – veloceliņš pa dzelzceļa līnijām, Staiceles Audēju ielas rekonstrukcija, lauku ceļu programma.

Turpināsim strādāt un uzlabot komunikāciju ar sabiedrību, lai iedzīvotāji būtu informēti, kas notiek domē, pārvaldēs un iestādēs.

Joprojām gaidu jautājumus un ierosinājumus.

Mans e-pasts: maris.mozvillo@aloja.lv

Telefons: 29362956

 

 

 

2 atbildes “Jaunie izaicinājumi.”

  1. Sveiki!Izskatās ka arī šogad Puikules pirmskolas iestādes telpas netiks remontētas.Darbiniekiem atkal nāksies par saviem līdzekļiem pirkt krāsas un špakteles,lai kaut cik uzlabotu telpu izskatu.Kārtējo reizi Valdībā ievēlēti tikai solītāji!!!!!Pirmais septembris jau drīz,bet reālas darbības nekādas.Tas ir skumji!!!!

    1. Labrīt . Paldies par viedokli. Šobrīd konkrēts lēmums par Puikules pirmsskolas likteni un tālāko nākotni nav pieņemts galīgajā versijā. Pirms lēmuma pieņemšanas notiks tikšanās ar iedzīvotājiem, lai šo jautājumu apspriestu. Tas gan ir nolemts un komitejas vadītājs J.Bakmaņa kungs to ir apņēmies izdarīt. Kādi remonti tiks veikti un kādi materiāli izmantoti esošo telpu remontam pārzina pirmsskolas vadītāja I.Mētriņas kundze. Viņa ir atbildīga par iestādes darbību. Šobrīd nevajadzētu priekšlaicīgi saskumt. No iestādes vadītājas tiks prasītas konkrētas darbības un par visām neskaidrībām iedzīvotāji aicināti neklusēt bet rakstīt domei. Rakstīts vārds ļoti palīdz problēmu risināšanai.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.