Karstais 16.11.!

Sveicināti novadnieki!

Šī diena un  vakardienas vakars izvērtās priekš manis ļoti interesanti. Domāju, te būtu labs materiāls pētījumiem ar pūļa uzvedību un histērijas dažādām formām un pakāpēm! Bija interesanti vērot kā attīstās scenārijs un kādos apgriezienos pieaug komentētāju entuziasms pārspēt vienam otru epitetu izvēlē. Izrādās, ka latviešu valoda diezgan bagāta, vai ne?! Un visi kā viens uzķērās uz viena un tā paša āķa.  Kā jau rakstīju  –  īstenība ir pavisam savādāka. Man ļoti žēl, ka Inese –   divas augstākās izglītības ieguvusi, skolotāja pēc profesijas un aicinājuma, māksliniece līdz sirds dziļumiem( par ko es viņu ļoti cienu un apbrīnoju ), pieaugusi sieviete, izdomāja, ka mūsu personīgā sarakste (tikai daļēja un tikai tā, kas bija izrauta no konteksta un izdevīga) jāpublicē! Iespējams, ka manas vidusskolas (Alojas Ausekļa vidusskolas) izglītība un ieaudzinātā cieņa pret to, ka , ja esam uzrakstījuši viens otram e-pastu, kurā paužam savas domas un vienojamies , ka tā ir personīga sarakste, zaudējusi savu aktualitāti! Saka, ka sievietes spēj uztaisīt kašķi un rosolu no nekā! Tad nu te tas ir  –  i rosols , i kašķis! 

Man patika Evitas rakstītais:

Evita Šalājeva Maris Mozvillo No 10. novembra līdz 9. decembrim Merkurs veidos neraksturīgi ilgu harmonisku aspektu ar Marsu. Tas nozīmē, ka cilvēki īpaši aktīvi centīsies citus pārliecināt, ka viņiem ir taisnība. Savu viedokli paudīs skaļi, aktīvi un pat varbūt rupji. Šis laiks ir labs intelektuālām sacensībām un diskusijām, jo atbildes radīsies viegli. Labs laiks, lai kontaktētos, satiktos un apspriestu notikumus, izstrādātu jaunus plānus un uzdevumus. Lielisks laiks, lai mācītos kaut ko jaunu. Labs laiks sportošanai, lai uzlabotu savu veselību, īpaši saistībā ar elpceļiem, roku un plecu muskulatūru.”

Paldies par padomu! Itkā tēmēts man, bet dikti noderīgs visiem šodienas komentētājiem. Dažs brīnās kāpēc nav cita viedokļa?! Vai tad tas nav acīmredzams?! Katrs dažādi izpaudās, lai izgāztu savu nicinājumu uz kaut kādu tur aprobežotu deputātu. Labi, ja katram no jums palika vieglāk! Esat savu dienas plānu izpildījuši?! Ja man tas viss liekas sekli un lēti, tad cilvēkam, kurš nav šādas pieredzes rūdīts – izies plāni. Liela daļa no komentētājiem, kvēli atbalstot Inesi, faktiski ir liekuļi. Jums pašiem sirdsapziņa nemoka!? Pirms komentējiet atkal – varbūt padomājiet! Divreiz! Daļu no šiem cilvēkiem zinu personīgi, Viņu teiktais komentāros nemaz tik ļoti nesaskan ar tiem tekstiem, kuri atskanēja no šo cilvēku mutes, kad Tu, Inese, nebiji klāt. Ne vienmēr Tavi draugi, kas Tev saka glaimus, patiešām ir Tavi draugi!

No manas puses temats izsmelts! Peace!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.