Mazs atskats uz padarīto

Labvakar visapkārt.

Pagājis jau krietns laiciņš un vēlos pastāstīt , kas šajā laikā padarīts.

   Nozīmīgākie darbi saistīti ar Alojas katlumājas modernizācijas uzsākšanu, ceļu un ielu remontiem, uzlabojumiem Vilzēnu ūdensapgādes sistēmā. Jāpiemin arī uzsāktie darbi visā novadā; Ozolmuižā- āra trenažieru uzstādīšana un dušas un tualetes telpas remonts, Puikules , Alojas un Staiceles ielu remonts ar virsmas apstrādes metodi, Staiceles skolas dabaszinātņu kabineta remonts.

   Ļoti daudz sava darba un zināšanu šobrīd tiek prasīts no izpilddirektora vietnieka Aivara Krūmiņa. Uz viņa pleciem guļas visa plānoto darbu projektēšana un tāmēšana. Ikdienā es redzu šī cilvēka veikumu. Var tikai apbrīnot viņa pacietību un profesionalitāti jautājumu risināšanā. Man gan ir ļoti neērti dzirdēt V. Bārdas pārmetumus viņam un arī citiem administrācijas darbiniekiem, par domes lēmumu nepildīšanu un citiem grēkiem, kas neatbilst patiesībai. Uzskatu, ka šāda deputāta rīcība ir ļoti nepārdomāta un nepārliecina, ka viņš pārstāv novada iedzīvotājus.Vienīgā pozitīvā lieta ir tā, ka V. Bārda atzinās, ka iemācījies atrast un strādāt ar informāciju dokumentu vadības sistēmā Namejs. Ceru, ka iegūtās zināšanas noderēs turpmākajā deputāta darbā. Vēl tikai jāapgūst spēja analizēt un saprast sniegto informāciju. Novēlu drīzu progresu arī šajā jomā!

   Šodien, 16.08. notika Finanšu un attīstības komitejas sēde, kurā tika izskatīti 55 jautājumi. Spektrs ļoti dažāds – gan ikdienišķi risinājumi, gan stratēģiski lēmumi. Manis rosinātais jautājums par Alojas novada domes iestāšanos meža īpašnieku kooperatīvā, parādīja reālo ieguvumu domei savu mežu apsaimniekošanā. Paldies Mārcim Saklauram par patiešām profesionālu sniegumu. Mežsaimniecības pakalpojumu kooperatīvās sabiedrības „Mežsaimnieks” piedāvājums man liekas ļoti izdevīgs pašvaldībai. Piekrītu, ka jāizvērtē visas iespējas, jo mūsu ,kā deputātu, uzdevums ir rīkoties ar sabiedrības mantu saimnieciski un maksimāli izdevīgi novadam. Taču vilcināties un paildzināt šo procesu gan nevajadzētu. Ceru, ka pārējie deputāti spēs to saprast un rīkosies sabiedrības interesēs.

   Vēl viena lieta, kas mani nodarbina – K.Zāles pieminekļa atgriešana Alojā. Lai kā šodien man pārmeta, ka esmu aizskāris dažu cilvēku jūtas – taču joprojām uzskatu, ka tik nozīmīgu lietu kā Alojas Brīvības pieminekļa atrašanās vieta, nedrīkst tikt izvēlēta šauru cilvēku grupiņā. Šim jautājumam jāpieiet ar atbildību un sabiedrības iesaisti. Ļoti ceru uz iedzīvotāju aktivitāti jo www.aloja.lv ievietota anketa ar kuras palīdzību vēlamies noskaidrot pieminekļa atrašanās vietu. Esiet aktīvi! Šis patiešām ir svarīgs jautājums.

   Šoreiz tas viss bet centīšos tomēr pieturēties pie sistēmas – viena nedēļa – viens bloga ieraksts par domes tēmu. Paldies, ka izlasījāt līdz beigām. 🙂

 

 

 

 

5 atbildes “Mazs atskats uz padarīto”

  1. Labvakar!Diemžēl atkal jāraksta par negatīvo.Šovakar Puikulē pazuda ūdens,avārijas dienestu sazvanīt jo telefons izslēgts.Totāls bardaks Alojas novadā.Mums ir tik daudz amatpersonu,izpilddirektori,vietnieki un tā tālāk…!Varbūt kāds uzņemsies atbildību par radušos situāciju?Būtu labs sižets raidījumam BEZ TABU,kā nevajag saimniekot novadā.Jauku nedēļas nogali tiem kas labi nomazgājušies!!!!!

  2. Sveiki!Tad kāpēc netiek noņemts linolejs un grīda izžavēta!!!?Pārvaldes vadītājs taču sapulcē rādīja papīrus,ka nauda domei prasīta,bet kā jau parasti nauda nav tikusi piešķirta.Kas tad viņam par savu naudu būtu jāremontē jumts!!!!?

    1. Labvakar. Katrai iestādei ir vadītājs. Vadītājam IR jāspēj organizēt savas iestādes darbu! Vadītājs saņem algu par visu SAVU pienākumu pildīšanu. Šajā gadījumā nav naudas, bet gan attieksmes jautājums. Ja par iestādes gatavību darbam sāk interesēties tikai pāris dienas pirms darba uzsākšanas, tad šādam vadītājam jāpārvērtē sava atrašanās amatā. Vieglāk jau neizdarītos darbus uzkraut kolēģiem, kuri pat nav informēti par to, ka ir kādas neatrisināmas problēmas. Pamazām šādas situācijas tiek un tiks novērstas un atbildība tiks prasīta.

  3. Sveiki!Jūsu partija solīja izremontēt Puikules sākumskolas telpas,bet izrādās ka tie bija tikai tukši solījumi!!!!!Puikules muižā ziemā atremontētā siena joprojām pelē.Naudas līdzekļi tika iegūldīti lieli,12 kvadrātmetru siena izmaksājusi ap 1000 euro!!!!!’Kurš par to atbildēs,vai būvuzraugs,vai kāds cits!?

    1. Labvakar. Mūsu partija apņēmās sagādāt Puikules bērniem JAUNAS bērnudārza telpas. Pie šī priekšlikuma arī turamies. Ierosinājums Puikulē uzlikt moduļu mājas ir MŪSU partijas piedāvājums. Diemžēl tam nav vairākuma piekrišana, jo valda uzskats, ka tas ir dārgi. Arī informācija, ka jaunuzbūvētā siena pelē neatbilst patiesībai. Šodien pats biju un pārliecinājos. Tā ir uzbūvēta kvalitatīvi un apstrādāta ar fungicīdu, kas novērš pelējuma sēnes rašanos. Problēmas iemesls ir grīda un linolejs, kas nepieļauj grīdai normāli “elpot”. Mitrums zem linoleja radās sienas tecēšanas dēļ, kur vairāku gadu garumā gan iestādes vadītāji , gan pārvaldnieks pieļāva lietus ūdeņu nokļūšanu uz ārsienas, kas, savukārt, izraisīja ūdens iesūkšanos un vēlāku izdalīšanos iekštelpās. Personīgi es un mūsu partija uzskatām, ka bērnudārza atrašanās muižas telpās ir cietsirdīgi pret bērniem. Šis telpas NAV piemērotas bērniem!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.