Par cilvēcību….fināls.

Valdis šobrīd dienas vada Alojā. Pieskatīts un aprūpēts. Speciālisti atzinuši, ka dzīve ir savu ietekmi atstājusi. Pāris pēdējo gadu no atmiņas pagaisuši. Lai viņš nenonāktu atpakaļ kur bija,  ļoti vajadzīga piederīgo līdzdarbošanās. Vēl piesaistīsim medicīnas speciālistus, lai noskaidrotu precīzu diagnozi un sniegtu visu nepieciešamo palīdzību un Valdis varētu vadīt dienas cilvēcīgos apstākļos. Vēlreiz paldies visiem iesaistītajiem – Arvīdam, Ingai, ātrās palīdzības brigādei, sociālā dienesta darbiniekiem, veselības centra darbiniekiem un vadībai. Kopā varam paveikt lielas lietas!

2 atbildes “Par cilvēcību….fināls.”

  1. Kādiem piederīgiem jāatbalsta Valdis, bērniem kuriem viņš nav sniedzis atbalstu audzināšanā ,tagad būs jāatrauj kumosu saviem bērniem un jāglābj tēvs, kurš lepni uzdzīvojis , kamēr māte audzināja viena cik labi vien spēja. Apsurds . Varbūt vispirms painteresējieties ko Valdis ir devis, lai viņam tagad palīdzētu.

    1. Labdien! Es Valdi pietiekami labi zinu. Nekādā veidā neattaisnoju viņa dzīves veidu un attiecības ar piederīgajiem. Mans nodoms nav pārmest! Gribētos arī saņemt atbildi – ko vajadzēja darīt? Atstāt tur kur bija un nelikties ne zinis!? Vai pašvaldībai jābūt vienīgajam maksātājam? Protams, ja piederīgie to nevēlēsies iesaistīties, pašvaldība būs tā, kura būs spiesta uzņemties tālākās rūpes.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.