Piedalies! Pieliec savu roku un prātu novada nākotnei!

2017.gada 3.jūnijā, sestdienā, Latvijā notiks republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanas, kurās būs jāievēl deviņu republikas pilsētu un 110 novadu domju deputāti. Sīkāk par vēlēšanām šeit>>

Alojas novadā tiks ievēlēti 15 deputāti, kuri pārstāvēs novada iedzīvotājus turpmākos 4 gadus. Ikvienam, kas sasniedzis 18 gadus, būtu jāpilda savs pilsoņu pienākums, piedaloties vēlēšanās, izteikt savu viedokli un uzticēt pārvaldīt novadu tiem cilvēkiem, kas ar darbiem un rīcību ir pierādījuši, ka spēj pieņemt lēmumus un rīkoties sabiedrības labā.

Vēlos darīt zināmu, ka arī es esmu nolēmis veidot deputātu kandidātu sarakstu. Esmu iestājies politiskajā partijā KPV. LV ( www.kpv.lv ). Plānoju veidot partijas nodaļu Alojā, lai apvienotu cilvēkus ar vēlmi paveikt darbus, par kuriem varēs just gandarījumu un lepoties nākamajām paaudzēm. Tāpēc aicinu ikvienu, kurš vēlas ieguldīt savu artavu novada attīstībā, iesūtīt e-pastā savu kandidatūru vai ieteikt kādu, sev zināmu cilvēku, kurš, jūsuprāt, būtu pelnījis pārstāvēt iedzīvotājus kā deputāts.

E-pasts: maris.mozvillo@alojasnovads.eu. Gaidīšu jūsu pieteikumus, īsu izklāstu savam priekšstatam par novada nākotni un paveicamajiem darbiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.