Pilnmēness trakuma gaidās!

Sveicināti novadnieki.

   Šodien tāda interesanta diena. Rīts sākās ar dažādiem darbiem, kuri prasīja uzmanību un kolēģu viedokļa noskaidrošanu. Nekas neliecināja par to, kas notiks ap 10.00 dienā. 

   Pēkšņi durvīs parādījās divi deputāti no ZZS/NA frakcijas – Baiba Siktāre un Valdis Možvillo. Nobrīnījos gan, ka B.Siktāre māk arī sasveicināties, jo pēdējā laikā mani “labdien” viņas virzienā paliek bez atbildes. Es jau nu gan to īpaši nepārdzīvoju, jo neesmu viņas favorītu sarakstos. 🙂 Ar svarīgām un rūpēm par novadu izvagotām sejām, abi deputāti devās pie priekšsēdētājas. Tā kā pats fakts jau bija ievērības cienīgs un priekšsēdētāja uzskatīja par svarīgu padalīties ar runāto. Tad nu atstāstīšu viņas stāstīto.

   B.Siktāres vēstījums esot bijis tiešs un nepārprotams – D. Vilnei tiek dots laiks līdz pirmdienai nolikt mandātu. Pat piesolīja puķes uzdāvināt, ja viņa to izdarīšot! Ja neizdarīšot –  viņiem esot savākta vesela mape ar materiāliem, kurus tad nu mēdiji gaidot uz izķeršanu lai varētu publicēt. Esot satraukums, ka visa nauda aizejot Staicelei un vispār – priekšsēdētāja esot marionete manās un J. Bakmaņa rokās. Īsi sakot – viss slikti! Tāds īsais atstāsts no šodienas pasākuma.

   Tas nozīmē tikai vienu – laikrakstā “Auseklis” noteikti tiks publicēts raksts ar šausminošiem “faktiem” par “briesmīgajiem” domes vadības “pārkāpumiem”. Es ceru, ka Ausekļa redakcija tomēr draudzēsies ar veselo saprātu un centīsies pievērsties pētnieciskajai žurnālistikai, lai uzzinātu visu “pārkāpumu” būtību un publicētu tikai pārbaudītus faktus. Ja turpināsies līdzšinējā prakse, ka deputāti un mēdiji turpinās tiražēt nepatiesības un cilvēku cieņu aizskarošus “faktus”, tad tiks izskatīta iespēja rīkoties, kā viena pašvaldība jau izdarīja ar ķengājošiem interneta komentētājiem, izmantosim tiesas sistēmas sniegtos pakalpojumus. Par manis ķengāšanu es jau sen vairs neuztraucos. Taču neļaušu pazemot savus kolēģus , darbiniekus un novadu kopumā. Jau šobrīd Sejasgrāmatā (Facebook)  parādās pirmās bezdelīgas. Profils , kurš piesavinājies Alojas novada logo ( laukos to sauc par zagšanu ) ( saite  ), jau ievietojis vārsmojumu  par tēmu – pašvaldības kredīti Valsts Kasē. Tik neloģisku dzejojumu sen nebiju acīm skāris. Tur viss salikts vienā maisā un, nepaskaidrojot, ka lielāko aizdevumu daļu pats V. Bārda savā 3 gadu valdīšanas laikā arī saņēmis, aina liekas “šausmīgi traģiska”. Šī neapdomātā aizņemšanās arī bija viena no viņa atlaišanas iemesliem.

    Acīmredzot V. Bārdas netikšana pie varas jau kļūst par histērisku apmātību, ka varas atgūšanas afērās tiek ievilkti arvien jauni spēki. Skumjākais visā šajā faktā ir tas, ka kaudze enerģijas tiek tērēts nevis iedzīvotāju labā, bet gan dažu cilvēku personisko ambīcīju un interešu apmierināšanai. Tas jau ir pierādījies vairākkārt – frakcija šobrīd, par spīti pašu visur uzsvērtajam par to , ka viņi strādā novada labā, rīkojas pavisam citu motīvu vadīta!

   Izskatās, ka pilnmēness paies interesantu notikumu zīmē un frakcija mēģinās radīt aktīvas darbības imitāciju, jo līdzšinējā rīcība neliecina par vēlmi strādāt konstruktīvi un novada attīstības vārdā. Gaidīsim jaunumus! 🙂

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.