Saeimas vēlēšanu trakums un sliktais zēns Māris!

Sveicināti cienījamie novadnieki un nu jau arī visi Latvijas iedzīvotāji.

Mani nebūt nepārsteidza šodienas “karstās ziņas” portālā www.pietiek.com. 

Izlasīju visu ko nu tur par mani sarakstījuši. Nezinātājam tā bija kā sensācija! Nu kur šitāds krāpnieks uz Saeimu raujas! Pilnīgi aptracis! Tur taču valsts iedzīvotāji uz revolūciju, uz bruņutransportieriem jāsauc!

Nāksies gan apbēdināt visus revolucionārus. Īstenība ir skarba un nebūt ne patīkama ne man, ne šausmu stāstu stāstītājiem.

Bet nu visu pēc kārtas.

Jā, tiešām biju viens no SIA Serviss AT dibinātājiem un valdes locekļiem.  Kā viens no mūsu uzstādījumiem bija, ka uzņēmējdarbība jāveic godīgi un krāpšanās ar darba samaksu vai PVN shēmām nav pieļaujama. Bija dažādi piedāvājumi, taču mēs bijām nelokāmi. Par to liecināja arī tas, ka uzņēmums saņēma prestižu Dienas biznesa balvu “Gazele” 2006. gadā. Šo balvu nedāvāja tāpat vien. Diemžēl, kā jau strauji augošam uzņēmumam, bija savas kļūdas pārvaldībā un punktu visam pielika 2008.gada krīze, kad pieprasījums pēc mūsu precēm un pakalpojumiem apsīka, kā arī bankas pārtrauca finansēt lauksaimniekus, kuri bija mūsu pamata klienti un no mums pasūtīja iekārtas un tehniku. 2009. gadā nācās pieņemt smagu lēmumu un pasludināt uzņēmuma maksātnespēju. Pateicoties veiklajiem maksātnespējas administratoriem, uzņēmuma manta tika izpārdota par “sviestmaizi”.

Noslēdzoties maksātnespējas procesam, kura noslēgumā tika konstatēts uzņēmuma bankrots,  uzņēmuma parādi likumā noteiktā kārtībā tika norakstīti. Parāds ir dzēsts. Uzņēmums likvidēts 15.04.2016.

Arī raksta autors pats jau ir izskaidrojis, ka problēma šeit vairs nemaz nav: “Likvidēts 2016. gadā, valsts norakstījusi nodokļu parādu 849 tūkstošu eiro apmērā.” Atkārtoju:  valsts norakstījusi nodokļu parādu – tātad parāds ir dzēsts. Vairs nav! Kur šeit ir problēma?

SIA Serviss AL tika dibināts 29.03.2010. ar mērķi turpināt strādāt ar jau pārdoto produktu apkalpošanu un bija mēģinājums apgūt jaunas darbības sfēras, lai liktu lietā savas zināšanas un pieredzi lauksaimniecības tehnikas un tehnoloģiju jomā. Bija iespēja piesaistīt investorus, kuri, 2013. gadā pārņemot uzņēmumu un tā produktus, apņēmās segt radušos nodokļu parādus. Kopš 2013. gada valdē vairs neatrados un arī darba tiesiskās attiecības ar šo uzņēmumu nav. Līdz ar to man nav nekāda sakara ar šī uzņēmuma nodokļu parādiem.

SIA MZM dibināts 28.09.2012. Cik man zināms tad uzņēmums šobrīd darbojas un pamazām kārto savas saistības ar valsti. Neesmu uzņēmuma valdē un darba tiesiskajās attiecībās ar šo uzņēmumu.

Gribētos vēl piebilst, ka visi uzņēmumi ir atbalstījuši gan ar ziedojumiem , gan sponsorēšanu , dažādas novada iedzīvotāju aktivitātes un ieceres, par to skaļi nebļaustoties presē.

Šobrīd visos 3 iepriekš minētajos uzņēmumos neesmu ne amatos, ne darba tiesiskajās attiecībās. Acīmredzot, sensāciju mednieki bijuši par slinku, lai šos faktus pārbaudītu, piemēram, Lursoft datubāzē. Līdz ar to, sensācijas pasniedzēji sapinušies meistarībā un labprāt vēlas piekabināt man to kā nav.

Mazliet par šausmu faktiem un kur aug to kājas.

Šāda “prātam neaptverama” krāpnieka profils jau man tika zīmēts pirms pēdējām pašvaldību vēlēšanām.  Priekšvēlēšanu laikā pie darba tika likta gan vietējā prese , gan šausmu stāsti stāstīti visapkārt. Vieni no šausmu stāstu autoriem ir vietējā Nacionālās Apvienības šūniņa.  Jāsaka gan, ka šai šūniņai ir maz sakara gan ar nacionālām idejām, gan Alojas novada attīstību. Redzamākie šūniņas darboņi jau tik cieši saauguši ar domi un domes pasūtījumiem, ka nacionālās idejas zaudē pret personīgā labuma gūšanas iespējām. Par to liecina arī fakti, ka KNAB jau vairākkārt ir sodījis NA šūniņas darboņus par interešu konfliktu. Arī pašiem kļauzas rakstītājiem nemaz tik gludi neiet ar nodokļu maksāšanu. No NA daudz neatpaliek arī ZZS vietējais vadonis, kurš par katru cenu turās pie domes priekšsēdētāja amata. Jo tur var izgriezt shēmiņas.

Īpašu uzmanību vēršu, manuprāt, galvenajam sensacionālo ziņu vācējam un izplatītājam Jurģim Rācenim, kurš, gadu atpakaļ vēl maskējoties zem KPV LV atbalstītāja un dedzīga biedra maskas, iefiltrējās mūs rindās, lai tiktu ievēlēts Alojas domē. Jā, viņam diemžēl tas izdevās. Tika apmānīti daudzi. Pēc vēlēšanām izrādījās, ka viņš ir darījis daudz ko tādu, kas diskreditēja gan partiju, gan komandas biedrus. Lai iegūtu sev kāroto amatu domē, šis cilvēks nodeva savus kolēģus, tika pie labi apmaksāta amata un visām privilēģijām, kuras pienākas domes priekšsēdētāja vietniekam.

Man nav sirdsapziņas pārmetumu, ka es būtu paveicis ko nelikumīgu vai nosodāmu. Augstu novērtēju KPV LV valdes uzticību, mani izvirzot par 2. numuru Vidzemes vēlēšanu apgabalā un ar cieņu pret sabiedrību, novadniekiem un vēlētājiem turpināsim KPV LV ceļu uz uzvaru.

Patiesā cieņā, Māris Možvillo

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.