Sens tik sens bij’ tas stāsts….

Sveicināts novadniek!

Šī diena (15.05.) vēsturē ieies ar faktu, ka tā bijusi viskarstākā. Vistiešākajā nozīmē! Tā zināja teikt meteorologi. 

    Atceroties sociālo tīklu peripētijas ap iepriekšējo manu bloga ierakstu, karsta nakts bijusi vēl kādam. Tika kaldināti atriebes plāni kā apklusināt mani un turpināt dzīvot tālāk – klusumā un mierā. Tika cilāti rakstu sējumi, “izannalizēti” mana bloga ieraksti, steidzamības kārtā meklēts domes Ētikas kodeks. Lielas darītājs un cīnītājs par taisnību jutās aizskarts savā dvēselē. Jo nav taču labi, ja traucē saņemt algu par neko nedarīšanu. Tas nodara kaitējumu veselībai. 

    Vai Tevi, lasītāj, kādreiz nepārņem déjà vu ( ka tas jau vienreiz bijis ) sajūta? Arī mani tāda pārņem, klausoties vietnieka varoņteikas, kas no dienas dienā kļūst grandiozākas.

    Tad nu tā! Kādu laiciņu atpakaļ, Rīgas plānošanas reģions pieredzēja izmaiņas, kas saistījās ar jaunajām pašvaldību vēlēšanām. Arī Alojas novada domei vajadzēja deleģēt savu pārstāvi. Pārsvarā tur piedalās domes priekšsēdētāji vai vietnieki. Alojas gadījums bija īpašs. Jo, lūk, J. Rācenis sajutās svarīgs un izdomāja, ka, knapi degunu apsildījis deputāta amatā, grib paspēlēties lielajā politikā. Tā vietā, lai mācītos un  iepazīstotos ar saviem pienākumiem, viņš izdomāja, ka novads var pagaidīt, kad beigsies viņa kāre pēc personīgās peļņas Norvēģijā. Lai nu kā gāja, bet pie amata tika. Rīgas plānošanas reģionā bija paredzētas Attīstības padomes vadītāja vēlēšanas. Jau laikus tapa zināms, ka būs ļoti liels spiediens no Pierīgas novadiem, lai šīs padomes galvgalī nonāktu kāds no Pierīgas. Līdz šim padomi vadīja Salacgrīvas domes priekšsēdētājs. Tad nu šis te ļoti svarīgais politiķis J. Rācenis, nevienam no Alojas domes kolēģiem nepaprasot, izdomāja, ka viņš Alojas novada domes vārdā atbalstīs Carnikavas domes priekšsēdētāju, kura ir aktīva Pierīgas interešu aizstāve. Tas nozīmē, ka Alojas novada vajadzības šajā organizācijā tiks sadzirdētas vēl mazāk vai pat nemaz un ne jau nu Rācenis būs tas, kurš pārspēs rūdītos politiķus. Rāceņa motivācija balsot par viņas kandidatūru esot bijusi tāda, ka viņa izvēlētā favorīte solījusi pēc AP vēlēšanām ierasties Alojas novadā un izstāstīt kā viņa saredz un vēlas, lai Alojas novads attīstās kopā ar Rīgas plānošanas reģionu. Lieki teikt, ka no J. Rāceņa puses tie bija kārtējie meli. Deputāti nav redzējuši ne solīto Attīstības padomes vadītāju, ne saņēmuši kādus rakstiskus apliecinājumus, ka Rīgas plānošanas reģionam būtu kādi tālejoši plāni Alojas novadam.

    Gribētos reiz tomēr zināt, kas Alojas novadam un tā iedzīvotājiem ticis no J. Rāceņa darbošanās šajā organizācijā. Vai ir sakārtoti kādi autobusu maršruti? Vai ir piesaistītas kādas aktivitātes? Nav gan nācies acīm skārt šādus dokumentus, kas to apliecinātu.

    Var jau komentāros rakstīt, ka čakli strādā un gāž kalnus novada labā –  tikai atkal atkārtošos – kur ir rezultāti!? Vajadzētu tomēr parādīt savus darbus cilvēkiem, kas ar saviem nodokļiem izcilajam vietniekam algā ap 10000 EUR samaksājuši! Dīvainākais, ka valdošās koalīcijas deputāti arī mierīgi noskatās uz Rāceņa izdarībām un atbalsta viņa darbības stilu. Ak jā! Atcerējos! Rācenim taču ir zelta balss! Un viņš ir kā svētā govs Indijā -neaizskarams. Viņa vēlmes tiek nolasītas no acīm un nekavējoties izpildītas! Par vēlmēm un izpildēm arī būs stāsts. Lai paliek mazai intrigai. 😉

    Vienīgais, kas mani uztrauc! Cik mēnešus un cik EUR vajadzēs, lai J.Rācenis par savu darbu atskaiti uztaisītu. Sekojot pieredzei – domāju, ka vismaz gads un tie jau būs 20000 EUR. Dārgs mums tas analizators sanācis!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.