Tā nu tas ir. :-)

Sveicināti novadnieki.

Tas nu ir noticis un esmu atcelts no domes priekšsēdētāja vietnieka amata.

Jautāsiet – skumstu pēc krēsla? Nebūt nē! Esmu laimīgs, ka šis laiks devis iespēju iepazīt daudz jaunu brīnišķīgu cilvēku. Šis laiks devis iespēju atšķirt graudus no pelavām! Tagad zinu, ka cilvēki, kurus uzskatīju par goda vīriem un draugiem – tādi nemaz nav! Izrādās, ka sīka shēmošana un rīcība politisko interešu vārdā ir tikai piesegs dažu personisko kabatu pildīšanas attaisnošanai. Es patiešām vēlos no sirds pateikties visam Alojas novada administrācijas kolektīvām par šo laiku, kuru mēs pavadījām kopā. Turpināšu darbu kā deputāts un pildīšu mūsu partijas programmu, lai vēlētājiem solīto izpildītu.

Es personīgi atvainojos un lūdzu piedošanu visiem vēlētājiem, kuri noticēja Jurģim Rācenim. Šis cilvēks viszemiskākajā veidā nodeva mūsu ideālus un apņemšanos vēlētāju priekšā.  Nodevējs nav pelnījis nekādu cieņu, jo darījis visu, lai iegāztu savus partijas biedrus un vēlētājus.

Es ļoti nožēloju, ka uzticējos viņam, lai gan mani brīdināja par to, ka viņš varētu izrīkoties savtīgi. Līdz pēdējam brīdim ticēju, ka viņam ir kādas goda jūtas. Pazīstu viņa tēvu, kurš tiešām bija goda vīrs un domāju, ka dēls būs mācījies no tēva visu labāko. Pierādījās, ka tā nav! Viņa mērķis bija tikt deputātos un kādā amatā pāri līķiem. Šobrīd tas viņam ir izdevies! Apmelojot mani, manus ģimenes locekļus, mūsu domubiedru grupu un partiju KPV LV – viņš ir ierāpies krēslā! Pieredze rāda, kā šādas izdarības nav uz ilgu laiku. Viņš pirms vēlēšanām gānīja visus šī brīža jaunos draugus. Tikai tāpēc gribēja stāties mūsu rindās, lai pret tādiem cīnītos. Kur palika ideāli? Par 1000 EUR mēnesī var to pārdot. Un pārdeva! Gribētu tagad redzēt Leldes Dreimanes žultainos komentārus par vietnieka algas nelietderīgu maksāšanu! Zinu, ka tādu nebūs! Jo ģimene tika pie šprices! Un tam visi līdzekļi ir OK!

Rezumējot sacīto – ir jāiziet cauri grūtībām, lai iepazītu patiešām īstus draugus. Īsti draugi nepamet nelaimē, nemelo un nepazemojas. Šobrīd spīd saulīte un mans prāts ir mierīgs. Sācies jauns cēliens un pirmdien jauni darbi!

Novada iedzīvotāji joprojām var man zvanīt, rakstīt, aicināt uz tikšanos. Esmu un palieku tautas kalps! Lai visiem mierīgi svētki!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.