…un atkal piemineklis…

Sveicināti novadnieki.

   Es apsolījos vairāk pieminekļa tēmu necilāt. Diemžēl nākas solījumu lauzt. Un tas viss “viedo un pareizo” cilvēku dēļ. Nav vēl apritējis pat mēnesis kā abi shēmotāji parādīja savu īsto seju. Kā jau rakstīju šeit , tad manas prognozes piepildījās. Nauda bija jāiztērē par visām varēm. Jēēēē….. un tas arī izdevās! Vinnēja pareizie (gan jau, ka prieki un gaviles nebeidza rimties Jauno gadu sagaidot esot par nepelnītiem 10766 EUR bagātākiem. 🙂 )! Tas, ka V.Bārda par šo savu iegribu zem tanka tagad metīs ikvienu citu –  ir skaidrs pat zirgam! Viņš tā vienmēr ir darījis un darīs. Savulaik, J.Rācenis man pārmeta to, ka es esot lobējis Alojas katlu mājas remontētāju ( ne man bijā tādu pilnvaru, ne es arī to esmu darījis). Viņš apgalvoja, ka šī kompānija esot iesniegusi nesaprotamu tāmi. Šobrīd man pat nenāk prātā formulējums tām darbībām, ko viņš pats kā amatpersona ir paveicis! Katrā ziņā nekas glaimojošs viņam tas nebūtu. Ar pilnu atbildību varu apgalvot, ka abi šie “vadītāji” ir nozaguši novada budžetam naudu. Ar kuru galu jādomā, lai samaksātu avansā visu summu firmai par darbiem, par kuriem nav saņemtas nekādas atļaujas un nav vispār neviena dokumenta, kas atļautu uzsākt jebkādus darbus pieminekļa uzstādīšanas vietā.

   Piedalījos Uzņēmēju padomes sēdē, kurā bija arī J.Rācenis. Šeit viņš atļāvās melot par lietām, kurās pat nav iedziļinājies. Viņam, kā juridisko izglītību iegūt cerošam, vajadzētu uzmanīgi iepazīties gan ar Būvniecības likumu, gan ar domes pieņemtajiem lēmumiem. Pirms apgalvot, ka jau 2012. gadā ir domes lēmums par pieminekļa uzstādīšanas vietu, varbūt pašam vajadzētu iemācīties atrast un  izlasīt dokumentus, nevis klausīties Bārdas un Co izdomājumos. Laikam jau faktu atrašana nav viņa stiprā puse – vieglāk ir gvelzt no pirksta izzīstas glupības.

   Redzot šo abu cilvēku “saimniecisko” darbošanos domē, nepamet sajūta, ka dome ir kļuvusi par divu cilvēku SIA, kur nav nozīmes ko domā speciālisti , kuri ir gadiem mācījušies un ieguvuši pieredzi, bet gan šo divu cilvēku iedomas un iegribas.

Ļoti trāpīgi par šo tēmu var lasīt arī šeit! 

Zemāk var izlasīt deputātu uzrakstīto iesniegumu dažām valsts institūcijām jo šādu lietu neievērotu atstāt būtu noziegums pret novada iedzīvotājiem. (4 lpp).

Deputātu iesniegums

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.