Vēlēšanas beigušās, sākas darbs

Labrīt ikvienam!

Saulgriežu laiks nāk ar jaunām pārmaiņām.

Ievēlēti jauni deputāti, ievēlēti domes vadītāja. Ievēlēts esmu arī es, kā domes priekšsēdētāja vietnieks. Vēlos pateikt paldies saviem vēlētājiem par sniegto uzticību mūsu komandai, kura piedalījās vēlēšanās. Mēs joprojām esam un būsim kā komanda! Ikviens no novada iedzīvotājiem ar saviem jautājumiem joprojām varat vērsties gan pie mūsu komandas biedriem, gan domē, gan pie manis tieši.

Pēcvēlēšanu periods izvērtās gana trauksmains. Jo vēlētāji savu izvēli bija izdarījuši. Kam likās , ka rezultāti nav godīgi, kam- ka vainīgi vēlētāji, kuri nav noticējuši solījumiem. Mūsu komanda priecājas par rezultātiem, jo uzskatām, ka spējām uzrunāt dažādus cilvēkus, spējām pasniegt mūsu programmu gana saprotami ikvienam. Vēlreiz vēlos pateikt paldies visas komandas vārdā par jūsu uzticību.

Par valdības veidošanu. Ja es būtu šādā situācijā nonācis pirmo reizi – teiktu  – ĀRPRĀC! , kas notiek, ko varas gribēšana dara ar cilvēkiem! Taču, tā kā ne pirmo reizi saskaros ar to, tad sapratu, ka savu un novada iedzīvotāju vārdā – jāiet ar maksimāliem uzstādījumiem, jo valdības veidošanas process ir tāds mikrokosmoss, kur pazūd pirmsvēlēšanu laikā solītās rūpes par iedzīvotājiem un citi bla,bla, bla! Mūsu komanda akceptēja to, ka mēs izvirzām arī savu kandidatūru domes priekšsēdētāja amatam un stingri pastāvam uz to, ka mūsu svarīgākais mērķis ir programmas izpilde. Zināmā mērā tas izsauca mazu vētru ūdens glāzē, taču šobrīd ievēlētais priekšsēdētāja vietnieks arī sniedz iespējas realizēt mērķus. Tas gan nenozīmē, ka citu partiju programmās solītais būtu mazāk svarīgs! Ja daudzās programmās svarīgas lietas sakrīt – lai notiek!- darām kopā un realizējam plānus. Neuzskatām, ka jāturpina spēlītes balts-melns, jā-nē, pozīcijas -opozīcijas mērcē. Domājam, ka realizēsim iedzīvotājiem svarīgus pasākumus, nešķirojot partejisko piederību.

Par dažiem mītiem, kas tiek propogandēti! Izrādās, ka vēlēšanās saņemot 20% -30% balsu no kopskata – tad tiek uzskatīts – vēlēšanās ir uzvarēts! Dīvaina matemātika un vēl dīvaināk, ka to pasniedz kā obligātu priekšnoteikumu būšanai pie varas. Laikrakstos jūsmīgi aprakstītais LZS un NA aicinājums jaunajiem deputātiem vienoties par kopēju sadarbību faktiski izvērtās par mazākuma vēlmi uzspiest vairākumam savu viedokli un savas iegribas. Abas sarunas, kuras notika, pārvērtās par demagoģijas un populisma strāvojumu no abām minētājām partijām. Pirmo reizi ievēlētie deputāti no šīm abām partijām, gan atšķīrās ar daudz konstruktīvāku pieeju un viedoklis bija pamatots. Žēl, ka saruna neizdevās jo ne LZS , ne NA nevēlējās panākt kompromisu, bet gan uzspiest savu viedokli pārējiem. Kas tik viss netika piesaukts – ja neņemšot viņus domes vadībā – novadam naudu neredzēt kā savas ausis, tikai viņi – sirdsšķīstie un visgudrākie – izraus novadu no tumsības valgiem un uzliks uz gaišā komun…..ui! ….. attīstības ceļa. Ja šie vārdi vēl būtu saskanējuši ar darbiem, kurus nācās piedzīvot – varbūt noticētu. Bet ne šoreiz.

Tā! pagaidām viss, turpinājums sekos. Jādodas darbos! 🙂

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.