Vēlēšanu trakumi!

Sveicināti novadnieki.

   Paskrējis viens ļoti trauksmains laika sprīdis, kuru sauc par priekšvēlēšanu kampaņu.    Par kandidēšanu es domāju ļoti ilgi, partijas ieskatā pat nepieklājīgi ilgi 🙂 ! Zināju, ka tas nebūs viegli un reizēm nāksies par sevi uzzināt daudz jaunu lietu. Tas arī pilnībā piepildījās! Dažādi personāži mēģināja izpausties literatūras žanrā , kuru varētu nosaukt par  – mēslu mušas dzīve pirmsvēlēšanu gaisotnē! Tā nu saradās visādas mušas, gan vietējās, gan citu administratīvo teritoriju pārstāvošas. Īpaši centās mušas, kam ar dārzeņiem un bioloģiju īpaši tuvas attiecības. Jāsaka gan, ka viņu cerības neattaisnojās.  Taisni otrādi – atbalsts tikai pieauga. Varbūt pat pateikt paldies šīm Muscidae (skaidrojums šeit)?!

   Mazliet par pašu priekšvēlēšanu ralliju. 🙂 Bija interesanti vērot, kas ir izdarīts ar valsti šajos 28 neatkarības gados. Var mūs saukt par populistiem un kā tik vēl ne, bet realitāte ir vairāk kā drūma! Tas nav mūsu izdomājums, tā nav interneta vietne www.vissirslikti, bet gan fakts, kas notiek mūsu Latvijā! Varas atrāvums no tautas, sporta terminoloģijā runājot, ir par vairākiem apļiem.   Tas nozīmē, ka notiekošais aiz Rīgas zīmes vairs nav interesants lielai daļai aizejošās Saeimas deputātiem. Lai cik patētiski tas neskanētu, šis ir tas brīdis, kad varam sākt jaunu dzīvi. Tādu, kur domā vispirms par cilvēkiem , jo īpaši bērniem! Piedaloties sapulcēs es cilvēku acīs redzēju cerību, ka tiešām var kas mainīties. Bet piebilde vienmēr bija – mēs ticam jums, bet pēdējo reizi! Esmu pārliecināts, ka mēs , KPV LV, nepievilsim gan tos, kuri bija sapulcēs, gan tos, kuri aizgāja vai neaizgāja uz vēlēšanām. Kopsavilkums par šo pusgadu, kas pavadīts priekšvēlēšanu gaisotnē ir tāds, ka cerība vēl joprojām dzīva un mums pastāv iespējas atgriezt Latviju kā bagātu un pārtikušu valsti savai tautai. Būs grūti, bet mēs to varam!

   Šodien bija laiks pārdomāt visu, kas noticis pēdējā laikā. Tauta savu ir teikusi un rezultāti zināmi. Vidzemes sarakstā esmu 5. vietā, kas nozīmē, ka , kaut arī neesmu šobrīd ievēlēts un esmu pirmais “aiz strīpas”, man ir reālas iespējas kļūt par Saeimas deputātu. Esmu lielu pateicību parādā Alojas novada iedzīvotājiem par to, ka arī viņi piedalījās vēstures veidošanā un vēl nākošās paaudzes lasīs vēstures grāmatās, ka KPV LV Alojas novadā uzvarēja pārliecinoši ar 23,98% balsu. Tuvākie sekotāji bija par 8% mazākiem rezultātiem. Tas jau liecina, ka pašreizējā politiskā vadība novadā sevi izsmēlusi un kopā ar vecajiem vēžiem no Saeimas, varētu iet atpūsties un pārdomāt dzīvi. Domāju, ka tas brīdis nav tālu.

   Noslēgumā vēlētos vēlreiz pateikt lielu paldies tiem, kas no sirds atbalstīja mani. Joprojām turpināšu būt Alojas novada domes deputāts, līdz partija mani sauks pildīt savus pienākumus Saeimā. Varu apliecināt, ka, ja arī kļūšu par Saeimas deputātu, nekad neaizmirsīšu par savu dzimto vietu. Darīšu visu, lai es varētu lepoties, ka dzīvoju Alojas novadā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.