Vēstule Alojas novada domes darbiniekiem!

Cienītie kolēģi! Ilgi esmu klusējis un vērojis šobrīd notiekošo domē.    Šobrīt LZS pārstāvošais domes priekšsēdētājs Valdis Bārda, piesedzoties ar savu partijas biedru, apmānot viņus un pasniedzot viņiem sev vien vajadzīgu informāciju, kā arī līdzskrējēju no NA un, savus biedrus nodevušo, J. Rāceņa atbalstu,  realizē skaldi un valdi politiku Alojas novadā un domē. Atgriezušies “vecie laiki”, kad Bārda rīkojās kā vienīgais zinošais, varošais un visādi citādi vienīgais pareizais cilvēks visā domē! Klaja necieņas izrādīšana pret darbiniekiem, vīzdegunība un visatļautība nu jau pieņēmusi tādus apmērus, ka rodas priekšstats par domes juridiskā statusa maiņu uz viena īpašnieka SIA. Bārda ir uzurpējis varu domē un novadā! Pats, vienpersoniski, pieņem lēmumus būtiskos jautājumos, kuri ir visu domes deputātu lemšanai paredzēti.  Pieņemtos domes lēmumus interpretē sev par labu un rīkojas kā savā privātā kantorī. Ar savu neadekvāto uzvedību iedzinis paniskas bailes darbiniekos un pat savas partijas deputātos.

    Aicinu domes kolēģus, ar kuriem man vienmēr bijis patiess prieks strādāt kopā, neklusēt par Bārdas un pakalpiņa Rāceņa izdarībām, jo šie cilvēki šobrīd pakļauj jūs nepatikšanām un tiesvedībām nākotnē, ja būsiet piekrituši realizēt nelikumīgās Bārdas un Rāceņa pavēles un rīkojumus. Zinot šos abus  – pienāks brīdis, kad viņi ar smaidu uz lūpām jūs visus pametīs “zem tanka”, lai paši izietu no situācijas. Neviens no viņiem nekad nav aizstāvējis jūs un neaizstāvēs! Vienam vajadzīga vara, otram – nauda, un pēc iespējas vairāk!

    Jau šobrīd saņemu info no ļoti dažādiem avotiem par to, ka Bārda meklē visādas iespējas noslēpt, manuprāt, nozieguma pēdas ar naudas pārskaitīšanu pieminekļa būvniecībai. Tas, ka abi ar Rāceni ir sapinušies meistarībā, skaidrs pat cilvēkam no malas. Šobrīd jau notiek mēģinājumi savu nezināšanu un juridisko analfabētismu piesegt ar tehniskām kļūmēm, darbinieku līkrocību un citiem argumentiem, kuri viņus padarītu baltus. Vaina tiek velta arī uz darbiniekiem, kuri bija spiesti aiziet no darba domē viņu attieksmes pēc! Tiek meklēts ikviens salmiņš, lai tik pašiem nebūtu jāatbild par sadarīto!

    Aicinu ikvienu domes darbinieku saglabāt savu pašcieņu un atmest bailes! Jums ir visas tiesības pateikt NĒ! nelikumīgu rīkojumu izpildei. Jūs nevar atlaist no darba Bārda vai Rācenis. Viņiem nav tādu tiesību! Pretojieties Bārdas bossingam un mobingam, latviski sakot – necienīgai attieksmei pret jums kā pret darbiniekiem un kā cilvēkiem. Lūdzu jūs neveikt nekādas darbības, kas varētu jūs pakļaut tiesvedībai nākotnē. Lūdzu nepakļauties nekādām provokācijām no viņu puses, jo šobrīd  pārkāpumi tiek fiksēti un tiks izmeklēti no atbilstošo iestāžu puses.  Ja jums ir kādas problēmas un jūs spiež veikt tādas darbības, kas nav likumīgas – informējiet visus deputātus sūtot e-pastus. Zinu, ka Bārda un Rācenis melo ne tikai iedzīvotājiem, bet arī saviem partijas biedriem! Jums nav jābaidās, ka tiksiet represēti! Parādiet savu nostāju un esiet profesionāļi! Es ticu, ka jūs tādi esat!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.